+48 785 060 624

+48 691 131 234

Informacje o firmie

Firma Marks&Kokoszka to firma kompleksowo zajmująca się precyzyjną obróbką metali. Specjalizujemy się w obróbce stali nierdzewnej i aluminium. Realizujemy wysokiej jakości konstrukcje stalowe, które następnie służą jako komponenty w przemyśle oraz elementy wykończeniowe w budownictwie (balustrady, poręcze, daszki szklane etc.).

Naszym klientom oferujemy również kompleksowe doradztwo techniczno-konstrukcyjne z zakresu obróbki materiałów stalowych i aluminiowych.

Wszystkie usługi wykonujemy na własnych materiałach lub materiałach powierzonych przez klientów. Konstrukcje stalowe wykonujemy według dostarczonych plików projektowych lub na podstawie projektów zaproponowanych przez naszych specjalistów.

Gwarantujemy terminową i szybką realizację zleceń oraz atrakcyjne ceny. Zamówień można dokonywać osobiście, telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy do współpracy.

Dane adresowe

ul. Przemysłowa 29
Sośnicowice 44-153
Blisko do miasta Gliwice i KSSE
Tel.: +48 691 131 234
Tel.: +48 785 060 624
kontakt@laserowe-wycinanie.pl

O nas

Działalność firmy Marks&Kokoszka związana jest z obróbką metali oraz produkcją komponentów stalowych. Działamy na terenie miasta Gliwice i Śląska.

Polityka prywatności

Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.

Projekt i realizacja: agencja reklamowa futuresystems.pl